Пошук
  • makprostudio

Sergey Makhno Architects (Україна). Квартира архітектора в стилі вабі-сабі


Архітектори люблять хвалитися проектами, виконаними на замовлення, але рідко показують власне житло. До них не відноситься Сергій Махно, який відомий своєю пристрастю до Японії і створенням елементів інтер'єрного і предметного дизайну власноруч.

Для себе і своєї сім'ї він зробив пентхаус в стилі вабі-сабі, змішавши його з українськими традиційними мотивами. Краса в природній недосконалості і скромна простота споглядання - така філософія простежується у всіх елементах квартири.

Спершу треба було перепланувати простір першого рівня, прибравши зайві перегородки і об'єднавши вітальню, їдальню і кухню. На другому поверсі дизайнер облаштував спальню і ванну кімнату з виходом на терасу, де є невеликий сад карликових дерев. Також тут розмістилась дитяча, гостьова кімната і ще один санвузол.

У квартирі все зроблено так, щоб нагадувати про єднання з природою. Тут є необроблене дерево, текстурний живопис, деревця-бонсаї, керамічні горщики і чаші трипільського періоду. Оздоблення стін - саман віддає належне традиційній для українських мазанок техніці. Частина меблів - дивани та столи, а також світильники Махно розробив сам, а деякі автентичні предмети привіз з села.

Матеріали символізують ще й чотири ключових стихії. Глина на стінах - землю, обпалена глина в кераміці - вогонь, живопис, а саме пейзаж Василя Бажая, - воду, а відкритий простір - повітря.

Гра тіні і світла, монохромна і пастельна кольорові гами і напівтемрява навіть вдень сприяють розслабленню і медитативному настрою. Японські мотиви вчуваються в усьому - від плитки в дрібну смужку в одній з вбиралень до декору у вигляді пливучих по стіні окунів. В одній зі спалень стіни і підлога пофарбовані в чорний, а сусідня ванна оброблена білим. На такому контрасті спальня не здається похмурою, а навпаки проявляє всю красу монохрому. Дерев'яні перила і окантовка арки зі стовбурів з кам'яними п'єдесталами створюють відчуття перебування в заміському будинку.

У кожного предмета в квартирі своя історія. Сергій багато подорожує, відвідуючи місця, де можна добути цікаві предмети інтер'єру. Так, бамбукова ваза для екібани раніше була частиною конструкції для будинку.15 перегляд0 коментар

© Was founded 2014 -- 2020 by Architects

        Дизайн студія:

         Mak Pro Studio

            Контактні особи :

Tel:   +(380) 99 094 9555  Віталій

          +(380) 66 735 8464   Христина

E-mail: makpro.studio@gmail.com 

  • Facebook Социальной Иконка
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram