Пошук
  • makprostudio

Проект Rothelowman - перший житловий проект "басейну в небі" у Мельбурні

Схвалення було надано найбільш масштабному проекту, який буде запущений у мельбурнському передмісті - Борундара. Витрачено 300 мільйонів доларів, проект "Hawthorn Park", розроблений Rothelowman, складатиме 368 резиденцій.

Hawthorn Park не просто б’є рекорди за своїми розмірами, але також є чудовим місцем для першого житлового будівництва з використанням підвісного басейну в Мельбурні. "Басейн в небі" буде побудований, як 25-метровий басейн з коліщатками, що висить між двома витками квартир та забезпечує доступ до житлових зручностей.


"Басейн в небі був розроблений, як зв'язок між будинками для доступу до зручностей. Ідея басейну в небі виросла з ідеї мосту в басейн ", - пояснює Кітма Лоуман, провідний архітектор Rothelowman.

"Басейн в небі створює вражаючий портал до входу, демонструючи структурну спритність з почуттям інтерактивності для мешканців. Плавці можуть насолоджуватися вражаючим виглядом, але, в однаковій мірі, показують шоу, коли насолоджуються плаванням. Для тих, хто не хоче ловити на собі погляди перехожих, розроблено ще один басейн під накриттям у курортному стилі, що прилягає до цього мосту. "

Два багаторівневих житлових будинки були розроблені таким чином, щоб відповідати загальній концепції, яка полягала в тому, щоб привести масштаб до трьох вуличних фасадів проекту.

"Hawthorn Park має вуличні фасади уздовж трьох вулиць, які потребують ретельного розгляду, - говорить Лоуман. - ми бачили це, як можливість активного фронту вздовж Бурвуда та Кембервелл-роуд. Щоб контрастувати з м'яким оточенням передмістя, по периметру будівлі було встановлено жорстке обрамлення, щоб створити відчуття захисту та стримування внутрішнього простору. Таке рішення керується низкою функціональних елементів, які слугують для візуального розбиття композиції уздовж вуличного краю та створюють відчуття інтересу до будівлі в цілому ".

Ідея створення "долини ландшафту, яка буде обрамлена масштабною будівлею в центральній зоні передмістя" призвела до фасадного дизайну ступінчастих і контурних форм. Горизонтальні смуги текстурованого бетону обмотують дві структури і створюють серію рівнів, подібних до пласта, які скидаються на землю.


«Образність була натхненна обрисами східчастих рисових полів Падді Філдс і кам'яними терасами Мачу Пікчу,", - говорить Лоумен

Доповнюється виразність споруди зовнішньою палітрою текстурних та натуральних матеріалів, таких як бетон, блакитний камінь, деревина та деревне вугілля. У кольорах зовнішніх стін переважають м'які природні тони, а зелене скло заповнює кілька зовнішніх панелей.

Ландшафтна архітектура була важливим аспектом Hawthorn Park , особливо, враховуючи його великий внутрішній двір. Для оформлення цих зовнішніх приміщень - до складу яких входять сади на даху та сади для проведення сніданків чи барбекю - Rothelowman співпрацював із відомим майстром ландшафту в Дербі та в Мельбурні - Джеком Мерло.

"Ми включили сади для відпочинку в комунальні приміщення, наприклад, на даху", - говорить Лоуман. "Проекти садівництва на базі громади забезпечують необхідний зв'язок як з місцевими громадами, так і з землею.Кожен елемент не тільки естетично приємний, але і дуже функціональний".

Hawthorn Park розробляється компанією Dahua Group Melbourne. Будівництво планують завершити у 2019 році.

#Melbourne #architecture #design #archinews

6 перегляд0 коментар

© Was founded 2014 -- 2020 by Architects

        Дизайн студія:

         Mak Pro Studio

            Контактні особи :

Tel:   +(380) 99 094 9555  Віталій

          +(380) 66 735 8464   Христина

E-mail: makpro.studio@gmail.com 

  • Facebook Социальной Иконка
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram