Пошук
  • makprostudio

Piuarch (Італія). Город на даху


Сади на дахах вже далеко не нова течія в сучасній європейській архітектурі. Але, незважаючи на звичність ідеї, такі простори в галасливих мегаполісах продовжують обростати новими доповненнями і стають улюбленим місцем для прогулянок і зустрічей все більшої кількості жителів.

Велика команда з сорока архітекторів та інженерів Piuarch спільно з ландшафтним архітектором Корнеліусом Гаврилом розробила проект такого саду в Мілані над своїм офісом, додавши до саду ще й город, щоб поєднати приємне з корисним. Ідея проекту - зробити ближчим до міста італійське фермерське господарство.

При створенні саду-городу використовували модульну систему дерев'яних палет: за рахунок цього легко збирати і розбирати структуру, що складається з доріжок і настилів для відпочинку і спілкування. Вони розташовані серед діжок з рослинами: ягідними та овочевими кущами, соняшниками і ароматними травами.

Крім екологічного та естетичного, у проекту ще й освітнє покликання. Все продумано так, щоб можна було проводити екскурсії і пояснювати відвідувачам, в тому числі дітям, цикли росту рослин.

Міжнародна команда Piuarch, яка займається проектуванням громадських будівель, офісних комплексів, комерційних структур, міських просторів і інших будівель, створила цей сад на даху для своїх співробітників і клієнтів. Тут вони можуть відпочити в обід або провести зустріч. Крім того, сад покращує зовнішній вигляд будівлі і сприяє його термостійкості.5 перегляд0 коментар

© Was founded 2014 -- 2020 by Architects

        Дизайн студія:

         Mak Pro Studio

            Контактні особи :

Tel:   +(380) 99 094 9555  Віталій

          +(380) 66 735 8464   Христина

E-mail: makpro.studio@gmail.com 

  • Facebook Социальной Иконка
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram